Senior UI Designer, Front-end developer (Budapest)

Senior UI Designer, Front-end developer

Kik vagyunk?

A HVG Kiadó online portfólióját fejlesztő csapatunk elkötelezett az új technológiák iránt. Saját megoldásban fejlesztünk online portál és listing megoldásokat. Nyitottak vagyunk az új design trendekre és megoldásokra, több ötletünkkel elsőként jelentkeztünk Magyarországon. Fiatal, dinamikus csapatunk több scrum team-re osztva rövid, pörgős sprintekben dolgozik, teljesen agilis módszertani és fejlesztési környezetben. Részben a sprintekben, illetve a sprinteken túlmutató projektekben dolgozik a designer kreatív és felhasználó központú design kialakításán. Feladata weboldalak látvány és front-end tervezése, már létező oldalak módosítása.

Kit keresünk?

  • Nyitott vagy a kreatív megoldásokra? Tele vagy ötletekkel? És gyakorlatba is tudod ültetni azokat?
  • Fejlett a grafikai érzéked?
  • Van 2-3 év design, sitebuild tapasztalatod?
  • Érdekelnek az új online technológiák? Követed a szakmai trendeket?
  • Mobilra, tabletre optimalizált kód készítésében van tapasztalatod?
  • Oldottál már meg reszponzív kihívást?
  • Dolgoztál már párhuzamos projekteken, és nem okozott gondot a közös munka és a vállalt határidők tartása?
  • Tudsz érvelni a megoldásod mellett, de felismered azt is, ha érdemes változtatni?
  • Kitartó vagy egy hosszabb projekt esetén is?

Jónak érzed magad az alábbiakban?

  • Photoshop, Illustrator,
  • HTML, HTML5, CSS3,
  • böngészőfüggetlen oldalak készítése,
  • LESS vagy más,
  • GIT,
  • SEO, microdata,
  • interakciók IxD,
  • UX,
  • wireframe, Axure vagy más,
  • Android, iOS, WPhone platformok,
  • JavaScript és jQuery ismerete előny,
  • Wordpress ismerete előny.

Miért jó velünk?

  • érdekes feladatok, fejlődési lehetőség,
  • színvonalas, zöld munkakörnyezet,
  • tiszta kód, stabil architektúra,
  • összetartó csapat,
  • oktatunk és oktathatsz,
  • közös sörözések, közös futás,
  • csocsó, XBOX.

Ha magadra ismertél és van kedved csatlakozni hozzánk, küldj bemutatkozó anyagot, linket, vagy bármit, amiben megmutatod, miken dolgoztál az utóbbi időben.
Budapest