Sensor Function Developer and Laboratory Leader (Budapest)

Budapesti autóipari partnerünk fejlesztéseihez keresi kollégáját.

Sensor Function Developer and Laboratory Leader

A pozícióban feladatai lesznek:

  • Szenzorfejlesztés
  • Szenzorműködtetéssel kapcsolatos mérések, tesztelések lebonyolítása
  • A szenzorokra vonatkozó követelmények meghatározása és működésük értékelése
  • Beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás
  • A labor főbb munkafolyamatok irányítása, működésének kézben tartása
  • Pénzügyi és projektszerű tervek és feladatok támogatása
  • Tréningek tartása a labor új belépői számára

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év fejlesztési vagy gyártó közegben szerzett tapasztalat
  • Mérés és szenzortechnológiai ismeret
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Asszertív, határozott fellépés

A pályázásnál előnyt jelent:

  • Ambíciózus hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alapszintű programozói ismeretek
  • Hidraulikában/pneumatikában szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyre szabott szolgáltatáscsomag
  • Nemzetközi környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest