Shift production manager (Komárom-Esztergom megye)

Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Shift production manager / Műszakos termelésvezető

Feladatok

  • A gyár jövőbeni technikai fejlesztései, beruházásai, gyári automatizálási folyamatainak lebonyolítása, nyomonkövetése
  • Egy műszakban dolgozó kollégák (25 fő) irányítása, munkafelügyelete, emellett oktatása, fejlesztése, coaching tevékenység
  • A megfelelő imputanyagok beszerzésének koordinálása, ellenőrzése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (agrármérnöki irány előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-2 év emberek irányításában szerzett tapasztalat a 3-4 év releváns szakmai tapasztalat mellett

    Kiegészítő információ: a műszakok rendje évszakonként változik

Amit kínálunk

  • High-tech munkakörnyezet, erősen automatizált gyártócsarnokok
  • Mezőgazdasági iparágban szerezhető értékes tapasztalat és fejlődési potenciál
  • Széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye