Sírásó / ravatalozó (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Magyarország, és egyben Európa legnagyobb kegyeleti szolgáltatója megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Sírásó / ravatalozó

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó fizikai állapot és állóképesség,
  • Fizikai munkában szerzett tapasztalat,
  • Rendezett megjelenés

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jogosítvány,
  • Kisgépkezelői ismeretek

Feladatok:

  • Temetési szertartások lebonyolítása,
  • Elhunytak ravatalozásra történő előkészítése,
  • Temetkezési helyek előkészítése, legfőképp sírásás,
  • Temetkezési helyek körüli zöldfelület kezelése,

, Megbízóról:,

Idén 100 éve áll a lakosság szolgálatában, közszolgáltatási tevékenységet ellátó Intézetük, mint a Fővárosi Önkormányzat zártkörűen működő részvénytársasága, kizárólagos tulajdonosai Budapest 14 temetőjének, üzemeltetik a Csömöri Hamvasztó-üzemet és Sírkertet, teljeskörű temetkezési szolgáltatás biztosítása mellett. Intézetük Magyarország, és egyben Európa legnagyobb kegyeleti szolgáltatója., , Budapest köztemetői, kiemelten a Farkasréti temető, Új Köztemető, Megyeri temető, Kispesti temető, Lőrinci temető, Cinkotai temető, Budafoki temető, Rákospalotai temető, Csepeli temető. Törekszenek a munkavállalók tartózkodási helyéhez legmegközelíthetőbb telephelyet biztosítani.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Biztos, kiszámítható jövedelem,
  • Munka-, forma- és védőruha,
  • Cafeteria, céges üdülő,
  • Szállás biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest