SMT folyamat technikus (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 4 fő SMT folyamat technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

SMT folyamat technikus

Feladatok

-Gyártóeszközök és technológiai berendezések, kiszolgáló és járulékos folyamateszközök normál üzemének, rendelkezésre állásának biztosítása
-Üzemzavar, meghibásodás esetén javítási feladatok elvégzése, probléma elhárítás
-Folyamat control és kiszolgálás, a mérnökileg előírt folyamat és technológiai paraméterek tartása
-Folyamat paraméterek esetleges megengedett változásának lekezelése, dokumentálása a mérnöki folyamatszabályozások szerint
-Átállások és termelés indítások végzése, felügyelete
-Elromlott, üzemen kívüli részegységek feljavítása, alkatrész raktárba juttatása
-Teljesítmény mutatók jelentése, dokumentálása
-Eseménynaplók vezetése
-A tevékenységből adódó állásidők leigazolása
-Részvétel gépek telepítésében és üzembe helyezésében
-Üzemeltetési innovációra, költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre állandó javaslattétel
-Indokolt esetben (mint pl. műszaki probléma, baleset veszély) a termelés leállítása az adott munkahelyen, gyártóeszköz zárolása/feloldása
-Eszkaláció és/vagy tájékoztatás a normál üzemtől való eltérés esetén a termelési műszakvezető és a közvetlen felettes felé
-A gyártósorokra allokált új és régi operátor kollegák szakmai segítése, coachingja, oktatása
-Új projekteknél a személyzet betanítása az új munkafolyamatokra

Követelmények

-3 műszakos munkarend vállalása
-Minimum középfokú műszaki végzettség (technikusi végzettség előny)
-Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny
-Angol nyelv alapfokú ismerete előny
-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

-Komplex, versenyképes juttatási csomag
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém