SMT folyamatmérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

SMT folyamatmérnök

Feladatok

  • KPI-ok (valós hiba arány, állásidő, SMT folyamatidő, stb.) monitorozása, értékelése, fejlesztése;
  • Napi jelentések készítése;
  • Gépsorok, folyamat- és gépképességének biztosítása, a gyártósor megfelelő felszereltségének biztosítása;
  • Eszközök biztosítása és megfelelő állapot fenntartása;
  • Termelés támogatása, folyamatok optimalizációja;
  • Részvétel NPI projektekben;
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és végrehajtása;

Elvárások

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség;
  • SMT folyamatok alapos ismerete;
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat nagy előny;
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (legalább középfokú, fejlesztésre van lehetőség)

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő Cafeteria (havi br. 50 eFt)
  • Albérlet támogatás VAGY 100% benzin támogatás
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Folyamatos képzések, tréningek (szakmai, nyelvi)

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Tatabánya