SMT Folyamatmérnök (Fejér megye)

Nyugat-Magyarország egyik meghatározó autóipari beszállítója keresi új munkatársát az alábbi pozícóba: Folyamatmérök SMT területre Junior és Senior mérnökök jelentkezését is várjuk!

SMT Folyamatmérnök

Fő feladatok:

  • A tisztateres gyártás műszaki támogatása
  • A terület hatékonyságának növelése: gépkihasználtság növelés, folyamat fejlesztés
  • Selejtcsökkentő tervek kidolgozása és bevezetése
  • Új termékek, folyamatok bevezetése esetén a folyamat támogatása, szerszámozás és gépkapacitás tervezésben való aktív részvétel
  • Változások kezelése az egységen belül
  • Gyártási dokumentációk kezelése

Elvárások junior pozíció esetén:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Stabil, min. középfokú angol nyelvtudás
  • Gyártási tapasztalat, előny: SMT területen szerzett tapasztalat

Elvárások senior pozíció esetén (az előzőeken túl):

  • 2-3 éves tapasztalat SMT területen, optimálisan tisztateres gyártásban
  • Forrasztás technológiai ismeretek
  • Előny: összeszerelésben vagy szelektív forrasztásban szerzett tapasztalat

Amiben az új kolléga részesülni fog:

  • Felelősség a munkavégzés során, komplex feladatok
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Stabil, nemzetközi hátterű cég, hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.