SMT Process Engineer (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk SMT Folyamatmérnök kollégákat veszprémi munkavégzésre.

SMT Process Engineer

Feladatok

- SMT gyártási rendszerek,megoldások koncepcionális megtervezése (termékspecifikus szerszámok)
- Karbantartási utasítások,eljárások tervezése, készítése
- Kapacitásszámítás készítése
- Új termékek, folyamatok bevezetése esetén a folyamat támogatása, optimalizációja
- Beszállítókkal történő kapcsolattartás

Követelmények

-Gépészmérnök/Villamosmérnök/Vegyészmérnök végzettség
-SMT területén szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
-APQP, FMEA, Control Plan tapasztalat előny
-Középfokú aktív angol nyelvtudás
-Six Sigma eszközök ismerete
-Autóipari környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém