SMT Termelési Csoportvezető (Budaörs)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

SMT Termelési Csoportvezető

Feladatok

  • Napi termelési gyártási terv alapján a gyártás koordinálása;
  • Sorok minőségi gyártásának felügyelete;
  • Felmerülő problémák megoldása;
  • Soron lévő munkavállalók munkájának koordinálása (kb. 40fő);
  • Munkavállalók motiválása, szakmai fejlesztése;
  • KPI célok betartása és azok elérése;
  • Gyártósorok fejlesztésének felügyelete (kapacitás számítás);
  • Létszámterv készítése, szabadságolások;
  • Munkavédelmi/környezeti/energiairányítási célok elérése;
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • SMT technolgóiai területen szerzett min. 4 év szakmai tapasztalat
  • Kisebb csapat szakmai irányításában vagy direkt irányításában szerzett tapasztalat
  • Angol legalább alapszintű nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hatékony időgazdálkodás, nagyfokú problémamegoldó képesség, precizitás

Amit kínálunk

  • KIMAGASLÓ juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzési lehetőségek (nyelvi / szakmai képzések)
  • Fejlődő multinacionális környezet
  • Bejárás támogatás / céges buszjáratok

Előnyök

  • Autóipari tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP)
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye

  • Budaörs

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budaörs