Sofőr (Mórahalom)

Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából éjszakai áruterítésre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Sofőr

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány, Árufuvarozói tapasztalat, Rugalmasság, Megbízhatóság, Felelősségtudatosság

Feladatok:

Zöldség-gyümölcs áru éjszakai terítése 3,5 tonnás furgonnal, Áruk gépjárműre történő fel és lepakolása, Belföldi útvonalon történő kiszállítás, Göngyöleg, visszáru kezelése, Napi adminisztráció elvégzése, Gyors és pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

Hosszú távú álláslehetőség , Munkába járás hozzájárulás, Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Mórahalom

Mórahalom