Sofőr-raktárvezető munkatárs (Budapest)

Munkatársat keresünk! Egy, a textil- és az ital nagykereskedelem területén közel 30 éve nyereségesen tevékenykedő budapesti székhelyű családi vállalkozás

sofőr-raktárvezető munkatársat

keres.

Feladatok:

  • rendelések összekészítése, csomagolása
  • rendelések kiszállítása (90% Budapest, 10% vidék)
  • árubeszállítás
  • beérkezett áru átvétele és rakodása
  • termékek címkézése
  • alkalmanként vevőkiszolgálás, leltárvezetés

Elvárások:

  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • középfokú végzettség
  • precízség, agilitás, nyitottság, nyugodt vezetési stílus
  • a pozícióhoz megfelelő fizikai állóképesség

Előnyök:

  • 3.5 tonna megengedett össztömegű tehergépjármű vezetésében szerzett gyakorlat
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • utazási költségtérítés

Budapest