Software Architect (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le: alkalmazásfejlesztést, vállalatirányítási és vezetői információs rendszerek bevezetését, különféle alkalmazások és rendszerek integrációját, hálózatfejlesztést, üzemeltetést, IT biztonsági megoldások bevezetését és informatikai eszközök disztribúcióját. Budapesti és székesfehérvári irodájukba keresünk számukra szakembert

Software Architect

Feladatok

Szoftver fejlesztési projekteken az alkalmazások tervezése, létező rendszerek
felmérése, a továbbfejlesztés tervezése
- Fejlesztőcsapatok irányítása, együttműködés a vezető fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel
- Részvétel a rendszer specifikációjának elkészítésében, részletes adatbázis és
szoftver tervek elkészítése. A tervezési és további dokumentációk elkészítése
(tervdokumentációk, kézikönyvek, oktatási és tesztelési anyagok)
- Integrációs és funkcionális tesztelés tervezése, támogatása
- Kapcsolattartás a megrendelő oldallal, az infrastruktúra kialakításért felelős rendszermérnökökkel, az integrálandó rendszerek fejlesztőivel és az
üzemeltetéssel

Követelmények

- Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
- Hasonló szerepkörben legalább 3-5 év tapasztalat
- UML modellezési ismeretek
- MS SQL, C#, .NET fejlesztési környezetek alapos ismerete, fejlesztői
tapasztalat
- Agilis és klasszikus projektekben szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás írás-olvasásban

Előny:
- Valamely tervezési módszertan formális elvégzését igazoló oklevél

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
- Ingyenes nyelvtanfolyamok
- Fejlődési- és karrierlehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest