Software Architect (COBOL/Java) (Szeged)

Szeged

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Software Architect (COBOL/Java)

Feladatok

  • A Deutsche Telekom számlázási rendszereit képező komponensek karbantartása, fejlesztése, módosítása
  • Napi egyeztetés német kollégákkal, kommunikáció szóban és írásban
  • A munkakör távmunkában is betölthető.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • A COBOL nyelv magas szintű, és a Java nyelv legalább alapszintű ismerete,
  • Felsőfokú német nyelvtudás (szakmai specifikációk írásához illetve megértéséhez, továbbá napi kommunikációhoz),
  • Az IBM zOS rendszerének, rendszerprogramjainak és fejlesztő eszközeinek magas szintű ismerete, ezekkel legalább 5 év fejlesztői tapasztalat,
  • Komplex, mainframe-re készült programrendszerek tervezésében, megvalósításában való jártasság.

Előny:

  • Deutsche Telekom számlázási rendszereinek, különösen a SPRING/REDI3 alkalmazások ismerete.

Szeged