Software Engineer (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Software Engineer

Feladatok

Teljes end-to-end megoldást nyújtó csapatunkba keresünk Typescript/Javascript ismerettel rendelkező szoftvermérnököt.

Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas minőségű kód készítése, az ehhez szükséges eszközök megismerése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Releváns fejlesztési tapasztalat valamilyen frontend oldali Typescript/Javascript keretrendszerben
  • Nyitottság az új technológiák (nemcsak frontend!) megismerése és használata iránt
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Adatbázis ismeretek
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • NodeJs/Typescript/Javascript hármason felül valamilyen más programozási nyelvben szerzett tapasztalat
  • Az Angular keretrendszer ismerete
  • HTML, CSS mélyebb ismerete
  • A Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Visual Studio Code, GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git
  • Problémamegoldó készség
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás
  • Német nyelvtudás

Szeged