Software/Solution architect - JAVA (Budapest)

(GYAS)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének egy nemzetközi hálózat részeiként, helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújt az iparág különböző szektorainak banki és egészségügyi területen.

Új munkatársat keresünk

SOFTWARE /SOLUTION ARCHITECT - JAVA

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel az IT fejlesztési stratégiák és a vonatkozó szoftverek fejlesztésében és kezelésében
  • Részvétel a belső IT szabványok és iránymutatások fejlesztésében és kezelésében
  • Támogatás biztosítása az üzleti követelmények műszaki elemzésében
  • Solution Design biztosítása az IT követelményeknek megfelelően
  • Projekt támogatás biztosítása a tervezés és végrehajtásban
  • Új technológiák kutatása
  • Új technológiák és minták elfogadása (mentor programozók)

Elvárások:

  • Java ( SE + EE )
  • Spring Framework
  • SOA and ESB
  • SQL ( DML + DDL )
  • WebServices ( SOAP + REST )
  • HTTP protokollok
  • Design minták
  • 3-5 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Motiváció egy dinamikus és igényes környezetben való munkavégzéshez
  • Alkalmankénti utazás vállalása (pár nap Európán belül)

Előny:

  • Tapasztalat banki informatikai megoldások terén
  • AOP
  • Hibernate/JPA
  • TCP/IP alapjai és firewalling
  • Oracle SQL-optimalizálás
  • Groovy
  • JavaScript
  • Glassfish, MQ
  • Concurrency/Java Executor Framework
  • Folyékony angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Start: Akár azonnal

Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció

Munkavégzés helye: Budapest (XIII.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával.

Budapest