Soldering / dispensing specialist engineer/Forrasztási mérnök specialista (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Forrasztási mérnök specialista kollégát veszprémi munkavégzésre.

Soldering / dispensing specialist engineer/Forrasztási mérnök specialista

Feladatok

Forrasztási koncepció kidolgozása:
- Megfelelő forrasztási paraméterek megtalálása, analizálása, beállítása
- Adagolási koncepció kidolgozása, megfelelő adagolási eszköz kiválasztása
- Gyártósorok között felmerülő problémák hatékony orvoslása
- Az adott gyártási folyamat hatékonyságának növelése
- Együttműködés a gyár egységeivel

Követelmények

-Villamosmérnök/Gépészmérnök végzettség
-Gyártási területén szerzett legalább 5 éves szakmai
tapasztalat
- Szelektív és hullámforrasztó gépek működésével kapcsolatosan szerzett forrasztástechnológiai tapasztalat
- Adagolástechnológiai jártasság
-Középfokú aktív angol nyelvtudás
- Autóipari tapasztalat előny

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Sporttámogatás
-Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
-Nemzetközi munkakörnyezet
-Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém