Sopron segítő munkavezető (Sopron)

Sopron segítő munkavezető

Feladatok

  • az elvégzendő termelési feladatok üzemen belüli tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • intézeti dolgozók betanítása, fejlesztése
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • a munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • a foglalkoztatás irányítása

Elvárások

  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • szociális érzékenység
  • probléma megoldó készség

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szociális végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát, rugalmas hozzáállást.
  • Megváltozott munkaképességű személyek, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

Segítő munkavezető

pozícióba munkatársat keresnek 6 órás részmunkaidőben

Munkavégzés helye

Sopron

Sopron