Sorvezető (Tatabánya)

Az RB más: az elég jó itt nem elég.
Az RB a világ egyik leggyorsabban növekvő, vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészségmegőrzés és higiéniaiszer gyártásában.

Küldetésünk: Védeni, éltetni, gyógyítani, töretlen kitartással - egy tisztább, egészségesebb világért.

Küzdelmünk: Elérni azt, hogy a magas minőségű higiéniai, wellness termékekhez és tápszerekhez való hozzáférés jog legyen, nem pedig kiváltság.

Ezzel a gondolkodásmóddal teremtettük meg a 19 ikonikus márkánkat világszerte, köztük olyan ismert nevek, mint a Nurofen, Strepsils, Dettol, Finish, Vanish. Globális fogyasztóorientált látásmódunk a sikerünk mozgatórugója. A londoni tőzsdén is jegyzett vállalatunk folyamatosan fejlődik és törekszik túlteljesíteni a célkitűzéseit.

Szeretne a leggyorsabban fejlődő egészségmegőrző és higiéniaszer gyártó vállalat tagjává válni?
Jelentkezzen a tatabányai egységünkbe, mely 1996 óta működik, 1250 főt foglalkoztat. Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Sorvezető

Feladatok

  • Gyártósori személyi állomány hatékony szervezése a folyamatos termelés érdekében
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • 15-30 fő koordinálása, oktatásuk tervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • 12 órás, 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítménybónusz, jelenléti bónusz
  • Nettó 25.000 Ft cafeteria / hó
  • Kedvezményes meleg étkezés, termékvásárlási lehetőség
  • Kedvezményes sportolási, fürdőzési, színházjegyvásárlási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok, munkaruha
  • Kedvezményes részvényvásárlási opció
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

RB Tatabánya Kft. 2800 Tatabánya, Fatelepi út 15.

Tatabánya