Sorvezető (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Sorvezető

Feladatok

  • Operátori munkafolyamatok irányítása az adott területen
  • A termékelőállítási folyamatok támogatása, napi termelési feladatok végrahajtása, végrehajtatása a munkaállomásokon található munkautasításoknak és a termelési igényeknek megfelelően
  • A területén szükséges munkavédelmi eszközök használatának biztosítása
  • A területén történt balesetek közvetlen felettese felé való jelentése, dokumentálása
  • A területén történő létszámgazdálkodás, a beosztottak szabadságának tervezése
  • A rábízott terület rendben tartása, rendben tartatása
  • 20-30 fős operátori csapat koordinálása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend és szükség esetén a túlóra vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen, munkakörben szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői, műszakvezetői tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • 2 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás céges buszjárattal

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Prohumán