Spanyol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Spanyol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása, megválaszolása
  • Beérkező levelek adminisztrálása, és továbbítása a megfelelő munkatársakhoz
  • Az ügyfelek írott formában érkező egyszerűbb panaszainak kezelése, kérdéseinek megválaszolása
  • Ügyfelekkel történő írásbeli kommunikáció
  • Kapcsolattartás spanyolországi partnerekkel, társvállalatokkal, ill. más országok ügyfélszolgálataival

Elvárások:

  • Folyékony spanyol nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés

Budapest