Speciális mérnöki területek (Budapest)

Speciális mérnöki végzettséged van?
Szeretnéd megtalálni a képzettségednek megfelelő állást a munka világában, ahol kamatoztatni tudod a tudásod?

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik hosszútávú munkalehetőséget keresnek a gyógyszeripar, olajipar, vegyipar, élelmiszeripar, mezőgazdaság, faipar, egészségügy, környezetvédelem területén.

Speciális mérnöki területek

Feladatok

A természettudományi, agrár és egyéb speciális tanulmányokkal / tapasztalatokkal rendelkező jelöltek számára megpróbáljuk megtalálni a hozzájuk senioritási szintben és szakterületben legjobban illő pozíciót.

Partnereink a legkülönbözőbb iparágakból valóak, így a különböző érdeklődési területeken dolgozó jelöltjeink számára is biztosíthatunk megbízást!

Követelmények

- Speciális felsőfokú végzettség (természerttudomány, agrár, egyéb.)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Amit a partnereink nyújtanak:

- Versenyképes jövedelem
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Munka, magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest