Sportszervező (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kanadai Magyar Hokiklub Munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb jégkorong klubjánál!

Teljes munkaidős (heti 40 óra)

sportszervező kollégát

keresünk, Budapest 11. kerületébe!

Feladatok

1. Játékosok regisztrálása
2. Belső szoftverre edzések, edzők felvezetése
3. Csapatok utazásainak és hazai mérkőzéseinek szervezése
4. A general managerek munkájának napi segítése
5. Felszerelés beszállítókkal való kapcsolattartás
6. Hivatali ügyintézés
7. Tornák szervezése
8. Irodába való szükséges felszerelések heti rendelése
9. Szülőkkel és iskolákkal való kapcsolattartás

Elvárások:

1. Betanítás után önálló munkavégzés
2. Sportszervező BSC
3. Angol középfokú nyelvvizsga

Előny:

1. Német nyelvtudás
2. Jégkorongos múlt
3. Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

1. Piacképes fizetés
2. Egyéb juttatások (például: konditerem bérlet, munkahelyi telefon, laptop)
3. Határozatlan idejű munkaszerződés
4. Barátságos és rendezett munkakörnyezet
5. Fejlődési lehetőség

1. Fényképes önéletrajz küldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.
2.Jelentkezési határidő: november 15.
3.Telefonon keresztül fogjuk értesíteni a jelentkezőket.

Budapest