BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (OM) (Komárom-Esztergom megye)

(OM)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (OM)

Feladatok:
  • Magyar és külföldi beszállítókkal kapcsolattartás;
  • Beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése;
  • A minőségcélok teljesülésének figyelemmel kísérése;
  • Technikai és termelési problémák feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása;
  • Beszámolás a vezetőség felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minőségbiztosításban alkalmazott problémamegoldó módszerek ismerete;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó és analitikus készség;
  • Precíz, alapos, önálló munkavégzés;
  • Kooperatív együttműködő beállítottság;
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság.
Előny:
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett ismeretek.
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye