SQA mérnök (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SQA MÉRNÖK

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • A bejövő termékek minőségügyi problémáinak a kezelése
  • APQP – új termékek bevezetése, PPAP dokumentációk ellenőrzése és jóváhagyása
  • Beszállítói auditok elvégzése, a szükséges javító intézkedések nyomon követése
  • A beszállítók értékelése és folyamatos fejlesztése
  • Dokumentációk, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök előny)
  • Műszaki területen (szériagyártásban) szerzett min. gyakornoki tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségügyi szabványok, technikák (PPAP, FMEA, CP, 8D, 5 WHY, PDCA)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Megbízhatóság
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Méréstechnikai ismeretek
  • Autóiparban való jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét . Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678