SQA mérnök (Villamosmérnök) (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt kollégát bővülés miatt a következő pozícióba:

SQA mérnök (Villamosmérnök)

Feladatok

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • APQP folyamatok támogatása;
  • Első minta jóváhagyás;
  • Minőségügyi reklamációk kezelése;
  • Széria gyártás támogatása, beszállító reklamációk kezelése;
  • Folyamatos kapcsolattartás az európai SQA csapattal;
  • Európai projektekben való részvétel;
  • Auditok támogatása.
  • Minőségi paraméterek kidolgozása és nyomon követése, statisztikák és jelentések készítése;
  • Beszállítói reklamációk feldolgozása, kiértékelése, intézkedések kidolgozásának koordinálása;
  • Beszállítói auditokon való részvétel;
  • Problémák elemzése és megoldása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki / Mechatronikai mérnöki (Erős elektronikai ismeretek) végzettség;
  • Releváns, legalább 3-4 év szakmai tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatási csomag;
  • HOME OFFICE lehetőség;
  • Albérlet támogatás a költözőknek VAGY bejárás támogatása;
  • Bővülő multinacionális vállalat;
  • Szakmai képzések;
  • Karrier lehetőség;
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: SQA mérnök, Tatabánya

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Tatabánya