Sr. karbantartó és gyártástámogató gépészmérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk egy nemzetközi vállalathoz, kiszámító munkaidőt kínáló pozícióba kollégát.

A munkakör megnevezése:

Sr. karbantartó és gyártástámogató gépészmérnök

Feladatok

  • Karbantartási terv összeállítása és a karbantartó kollégák munkájának szakmai ellenőrzése;
  • Zökkenőmentes gyártás biztosítása;
  • Megelőző és ad-hoc karbantartások koordinálása (szakmailag!) az adott gyáregységben;
  • A kollégák folyamatos fejlesztése és a megszerzett ismeretek nyomon követése;
  • Gépek és egyéb fejlesztések összefogása;
  • Új gyártósorok telepítése;
  • Kimutatások, prezentációk készítése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Olyan kollégát keresünk, aki szívesen dolgozik a gépek között és napi szinten, az ideje nagy részében a termelésben támogatja a technikusok/gépbeállítók munkáját (szakmailag)
  • Min. 5 éves releváns tapasztalattal rendelkezik
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria rendszer
  • Work-life-balance (nem autóipar)

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Tatabánya