Sr. Minőségbiztosítási mérnök (Mór)

(Kisbér régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk TAPASZTALT kollégát az alábbi pozícióba, egy európai tulajdonban lévő gyártó vállalat számára:

Sr. Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Gyártási minőségbiztosítás fejlesztése;
  • Vevőkkel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékek kapcsán;
  • Vevői reklamációk és akciók kezelése, nyomon követése;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Munkavállalók minőségügyi szemléletének fejlesztése;
  • Folyamatfejlesztés a társterületekkel;
  • A problémák kezelése, gyökérokok elemzése, problémák megoldása;
  • IATF auditokra felkészülés és azokon történő részvétel;
  • Riportolás a quality manager részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség és quality mérnöki tapasztalat szükséges, ha lehet autóiparban, mert a 8D és 5WHY ismerete nagyon fontos;
  • Vevői kommunikációban legyen erős a leendő kolléga;
  • Magabiztos, tapasztalt mérnököt keresünk, aki folyamatok fejlesztésében jártas;
  • Aktív angol nyelvtudása van szóban és írásban egyaránt, a vevői kommunikáció miatt.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő szervezet;
  • Külföldi betanulási lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer;
  • Bejárási támogatása a törvényi szint felett;
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések);
  • Barátságos, támogató légkör.

Előnyök

  • Autóipari szabványok ismerete: ISO TS/IATF 16949.

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór