SSC csoportvezető (Baranya megye)

A hirdetés már lejárt!

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SSC CSOPORTVEZETŐ (FRANCIA ÉS ANGOL)

(13-9123) pozícióba.

Feladatok

  • 4-5 fő könyvelő munkájának vezetése (folyamatosan bővülő csapat),
  • Számviteli feladatok koordinálása,
  • Statisztikák, kimutatások, készítése, adatszolgáltatás,
  • Zárásokban való aktív részvétel,
  • Kapcsolattartás a francia gyárak pénzügyi munkatársaival.

Elvárások

  • Aktív francia ÉS angol nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság,
  • Pénzügyi és számviteli tapasztalat előny,
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés, versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

Baranya megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9123”-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu