Statikus tervező (Miskolc)

Középületek, irodaházak és nagyobb lakóépületek tervezésében elismert és keresett budapesti székhelyű építésziroda megbízásából miskolci statikus részleghez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Statikus tervező

Elvárások:

  • Építőmérnöki/szerkezettervezői végzettség és gyakorlat,
  • Vagy pályakezdő esetén magasfokú szakmai programismeret, elhivatottság,
  • Microsoft Office programok felhasználószintű ismerete, kezelése (Word, Excel),
  • Statikai számító programok és egyéb rajzprogram(ok) ismerete

Előnyt jelent:

  • Szerkezet tervezési gyakorlat,
  • VBexpress és/vagy Nemetschek program ismerete (rajzi, vasalási modul)

Feladatok:

  • Az iroda tervezési feladataiban való részvétel
  • Statikai számítások készítése (Axis VM, Mathcad),
  • Statikai tervek készítése (acél, vasbeton),
  • Statikai tervdokumentációk készítése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való munkavégzés,
  • Színvonalas projektek, változatos feladatok, gyakorlatszerzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye

Miskolc

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: borsod09@worklife.hu

Miskolc