Stratégiai Beszerzési Specialista (Elektronika Alkatrészek) (Budapest)

Szeretnél olyan multinaiconális cégnél dolgozni, akik több, mint 200 éves ipari tapasztalattal rendelkeznek és a legújabb csúcstechnológia birtokában vannak? Érdekel az autóipar és tagja lennél egy kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéssekkel foglalkozó csapatnak? Akkor jelentkezz most!

Stratégiai Beszerzési Specialista (Elektronika Alkatrészek)

Feladatok

- Elektronikai alkatrész beszállítók kiválasztásának támogatása
- Árajánlatok kérése és kiértékelése
- Globális és regionális beszállítók értékelésének támogatása
- Részvétel szerződéskötések és ártárgyalások lebonyolításának folyamatában
- Együttműködés a társosztályokkal (pl. termékfejlesztés, minőségbiztosítás)
- Értékelemzések és mérnöki tevékenységek támogatása
- Autóipari alkatrész-technológia trendek követése

Követelmények

- Műszaki vagy gazdasági főiskolai/egyetemi végzettség
- 1-3 év stratégiai beszerzési tapasztalat
- Folyékony angolnyelv-tudás
- Autóipari tapasztalat előny
- Elektronikai komponensek beszerzésében szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

-Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
-Részvétel nemzetközi projektekben
-Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest