Stratégiai beszerző (Budapest) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Stratégiai beszerző (Budapest)

Feladatok

  • Adott termékcsoport beszerzése;
  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása, ártárgyalás lebonyolítása;
  • Új beszállítók bevezetése a termékcsoport stratégia alapján;
  • Meglévő tételekre vonatkozó megtakarítási, költségracionalizálási, transzfer projektek indítása és kivitelezése;
  • Beszállítók értékelése;
  • Beszállító fejlesztésben való aktív részvétel;
  • Együttműködés a Commodity managerekkel a stratégia kialakításában.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség;
  • Minimum 3 éves releváns beszerzői tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Műszaki rajz olvasási készség;
  • Beszállítókkal való tárgyalásban szerzett tapasztalat;
  • Projekt szemlélet, önálló, problémaorientált gondolkodásmód;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat;
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest