Stratégiai beszerző (Mór)

(Mór, Tatabánya, Veszprém)

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Stratégiai beszerző

Feladatok

  • A termeléshez szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása, optimális készletszint biztosítása;
  • Keretszerződések előkészítése, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Megrendelések elkészítése;
  • Költségcsökkentési javaslatok benyújtása;
  • Megrendelések feldolgozása, nyomon követése;
  • Az alapanyagok és a beszállítók alapadatainak kezelése az információs rendszerben;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, valamint a társosztályokkal és a külföldi központtal.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (tapasztalattal kiváltható)
  • Minimum 3-5 éves, termelő vállalatnál, beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú-távú, stabil munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi légkörben való aktív részvétel
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria

Előnyök

  • Német vagy spanyol vagy francia nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Mór, Tatabánya, Veszprém

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-59-69

Mór