Stratégiai beszerző (Budapest)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI BESZERZŐ

(14-9154)

pozícióba.

Feladatok

  • Beszerzési eljárások előkészítése, tendereztetése,
  • Tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések bonyolítása,
  • Kategória menedzsment,
  • Beszállítói kör bővítése, fejlesztése,
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel,
  • Beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása.

Elvárások

  • Beszerzési, beruházási, vagy projekt management területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye

Budapest délkeleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9154”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Kft.
www.humanfield.hu

Budapest