Stratégiai beszerző (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Stratégiai beszerző

(HF 12-7988)

pozícióba.

Feladatok

  • Beszerzések tervezése, koordinációja,
  • A beszállítói piac állandó figyelése, új beszállítók felkutatása,
  • Beszállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel,
  • Költségcsökkentő ötletek kiértékelése, kivitelezése,
  • A beszerzett termékek figyelemmel kísérése,
  • Beszállítók folyamatos értékelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7988"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu