Supply Chain Support (Budapest)

A világ egyik vezető édességipari nagykereskedéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalatának magyarországi leányvállalata keres Supply Chain Support munkakörbe egy dinamikus és kommunikatív kollégát.

Supply Chain Support

Feladatok

Ezek lesznek a feladataid:
Jellemzően adminisztratív, ellenőrző feladatkör, az osztályon dolgozó kollégák munkájának támogatása, előkészítése:
Például:
-Rendelések ellenőrzése, rögzítése SAP-ban, szállítási diszpozíció továbbítása a Logisztikai Szolgáltató felé
-Szolgáltató számlamellékletek, szállítási riport ellenőrzése
-Kiszállítások teljesítésének, szállítólevelek ellenőrzése
-EKAER adminisztráció
-Napi, heti, havi riportok készítése
-Supply Chain osztály egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

Ezeket várjuk el Tőled:
-Felsőfokú végzettség, akár OKJ , esetleg levelező tanulmányok mellett
-EKAER és adminisztrációs tapasztalat
-SAP-ismeret – előny, de nem feltétel
-magas szintű MS Office, elsősorban Excel-kezelés
-jó kommunikációs képesség
-talpraesettség
-határozottság
-monotonitástűrés
-nagyfokú munkabírás, rugalmasság
-csapatszellem

Amit kínálunk

-Medicover biztosítás
-önkéntes nyugdíjpénztár
-cafeteria, fitness bérlet
-folyamatos fejlődési lehetőség
-versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest