Sushi Chef és szakács (Budapest)

A YOLOFOOD cégcsoport üzletláncát bővíti, ezáltal szakács munkakörben keressük új munkatársainkat.

A hirdetés már lejárt!

YOLOFOOD cégcsoport üzletláncát bővíti, ezáltal szakács munkakörben keressük új munkatársainkat újonnan nyíló Bp., Árkád YOLO Bistro üzletünkbe, valamint ugyanitt TSURU sushi üzletbe.

Bisztro és Sushi szakács!
Várjuk mindazon kollégák jelentkezését, akik elkötelezettek szakmájuk iránt, tudnak és szeretnek is csapatban dolgozni. YOLO: You Only Live Once
-Fizetés 2000 Ft/óra 380.000 Ft / hó
A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen szempontok:
- friss gasztronómiai ismeretek és új trendek követése,
- a több évnyi szakmai tapasztalat előnyt jelent,
- képes a folyamatos megújulásra,
- szenvedélye a főzés,
- HACCP ismeret,
- kreativitás, megbízhatóság, igényesség jellemzi
Feladatok:
- étlap, menü, heti ajánlat lefőzése,
- meglévő készletek, készételek felmérése,
- A főzésre szánt nyersanyagokat a séf irányítása mellett előkészíti, feldolgozza (párolás, főzés, sütés).
- Részt vesz az ételek elkészítésében, ízesítésében, adagolásában, tálalásában.
- Rendszeresen ellenőrzi a feldolgozásra kerülő nyersanyagok mennyiségét és minőségét, a technológiai folyamatokat.
Amit kínálunk
- empatikus, emberközpontú vezetés,
- törvényes foglalkoztatás,
- karrierlehetőség,
- versenyképes jövedelem
- munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.
15-16 munkanap
Elvárás:
- kulturált, ápolt, tiszta megjelenés
- egészségügyi alkalmasság
- büntetlen előélet

Köszönjük!

Munkabér

  • nettó  380 000 - 420 000  Ft  / hó
Budapest