Senior SW Fejlesztő Mérnök (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

A jövő kamionjaiba és autóiba fejleszt termékeket Partnerünk.

A SW fejlesztői csapatuk bővítése céljából keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

SW Fejlesztő Mérnök (Veszprém)

Feladatok

  • Elsősorban az új kamionokba kerülő termékek fejlesztésében fog résztvenni a leendő kolléga:
  • Szoftver projektek támogatása - szoftver mérnöki feladatok ellátása;
  • Követelmény elemzések elkészítése és megírása;
  • Szoftver design készítése;
  • Beágyazott szoftver kódolás C nyelven;
  • Smoke és unit tesztek készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, mérnök informatikus vagy villamosmérnök végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Beágyazott fejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Motiváló, tapasztalatot értékelő bérezés, juttatási rendszer.
  • 13. havi bér, bónusz, bejárástámogatás.
  • Albérleti hozzájárulás lehetősége, költözők esetében.
  • Képzési lehetőségek.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát.
  • Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Veszprém