Szabász (Budapest)

A Nanushka International Zrt. nemzetközi divatmárka ruhaipari területen szabász pozíciót hirdet meg.

A nemzetközi piacon is elismert divatmárka minőségi anyaghasználatáról és a minimalista szabásvonalairól ismert.

Az új kolléga/kolléganő a mintázó csapat részeként támogatja a márka fejlődését.

Elvárásaink:

  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel egyaránt
  • Női felsőruházat szabásában minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Szakirányú végzettség
  • Női felsőruházat nagyüzemi szabásában való jártasság
  • Gépi terítékrajz, és kézi szabásminta ismerete

Előnyök:

  • Varrás tudás
  • Speciális gépek ismerete

Feladatok:

  • A mintázó csapat tagjaként gyártási és utazó minták szabása
  • A kész termékek befejezésében való közreműködés

Munkavégzés helye:

  • Budapest V. Kerület

Budapest