Szakács (Zala megye)

Zala megyei családi szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakács

Elvárások:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Szakács végzettség,
  • HACCP ismerete és alkalmazása,
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség,
  • Tulajdonosi szemlélet,
  • Kiváló csapatmunka,
  • Ápolt megjelenés, kiegyensúlyozott és lelkes attitűd,
  • Rugalmasság,
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat

Feladatok

  • Félpanzió és a la carte étkezés, illetve rendezvények előkészítése, lebonyolítása.

Megbízóról

Gosztola Gyöngye Spa és Élményhotel Zala megyében, Lentitől 5 km-re található, csodálatos erdei környezetben, az Őrség közelében., A magyar tulajdonban lévő, családi szállodánk 20 éves töretlen fejlődését a folyamatos megújulásunk és a minőségi szolgáltatás biztosítja., Sok törzsvendégünk és prominens vendégeink is megerősítik számunkra színvonalas működésünket., Csapatunkba keresünk szakács kollégákat, akik tudnak azonosulni szállodánk értékrendjével: egymást tiszteletben tartva, családias légkörben dolgozva vendégeink részére magas színvonalú szolgáltatás nyújtása., Amire büszkék vagyunk:, Év ifjú szállodása, a Nyugat Dunántúli Régió Turizmusáért, Év vállalkozója-Zala megye, Zala turizmusáért díjak

Amit kínálunk:

  • Családi szállodaként fontos számunkra, hogy kollégáink jó kapcsolatot ápoljanak egymással illetve a vezetőséggel és tiszteletteljes, pozitív légkörben dolgozhassanak,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyának megteremtésére, így pl rugalmasan kezeljük a szabadnapokat,
  • Örömmel tölt el bennünket, ha kollégáink kreatívak, önállóan dolgoznak és tanulni vágyóak,
  • Több mint 20 éves stabil hazai, családi vállalkozás számos szakmai elismeréssel és sok visszatérő vendéggel,
  • Nem mellesleg csodálatos erdei környezet egy mesebeli zalai falucskában,
  • Változatos gasztronómia: pl kemencében sütések, falusi disznóvágás,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • Ingyenes étkezési- és szállás lehetőség,
  • Családias munkahelyi környezet,
  • Kiemelt bérezés,
  • Éves bejelentett állás, fizetett szabadsággal (téli leállás alatt is!)