Szakács (Balatonfüred)

Balatonfüredi szállodák megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZAKÁCS

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettséggel vagy gyakorlattal rendelkezik,
  • Szemlélete vendégközpontú,
  • Közvetlen, nyitott személyiség,
  • Megbízható,
  • Munkavégzése alapos és pontos,
  • Megjelenése ápolt, kulturált,
  • Terhelhető, erős munkabírású

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Az ételek elkészítése a vezető séf koordinációjának megfelelően,
  • A munkaterület tisztán tartása, felügyelete,
  • Az eszközök rendeltetésszerű használata, tisztán tartása,
  • A munkafolyamat megszervezése, irányítása,
  • Kétműszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű szerződés,
  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahely,
  • Az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerése,
  • Jelképes árú főétkezések,
  • Személyzeti szállás, amennyiben a napi bejárás nem lehetséges,
  • Utazási költségtérítés a nem balatonfürediek számára

Munkavégzés helye:

Balatonfüred

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a veszprem72@worklife.hu e-mail címre!