Szakápoló (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A alapján a

Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet

pályázatot hirdet

Szakápolói

munkakör betöltésére, főnővér-helyettesi beosztással az Intézet

Felnőtt Szívsebészeti Osztályán

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • szakápolói feladatok ellátása, főnővér munkájának segítése
  • a főnővér távolléte esetén az osztály területén szervezési, irányítási, ellenőrzési feladatok elvégzése, betegellátáshoz szükséges anyagkészlet, gyógyszerkészlet ellenőrzése és megrendelése stb.

Pályázati feltételek:

  • középfokú képesítés
  • több éves fekvőbeteg osztályon szerzett gyakorlat
  • érvényes működési nyilvántartási kártya, MESZK tagság
  • büntetlen előélet

Egyéb elvárások:

  • terhelhetőség, team-munkában való aktív részvétel, empatikus készség

Pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz, motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok másolata

Munkavégzés helye:

Budapest

Elektronikus úton a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest