Szakképzett és segédburkoló (Németország)

PADLÓBURKOLÓ, PARKETTÁZÓ, MELEGBURKOLÓ – NÉMETORSZÁG – 500 PRÉMIUM

A DREMO egy személyesen a tulajdonosok által vezetett, munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel foglalkozó drezdai családi vállalkozás. 1996 óta megbízható partnerei vagyunk a munkavállalóknak és a partnercégeknek egész Németország területén. Ha biztos lábakkal akar a padlón állni és kihívást keres, nálunk jó helyen jár.

Szakképzett és segédburkolót

keresünk hosszú távú megbízásokra

Feladatok

  • Parketta, laminált, műanyag és szőnyegpadló burkolatok lerakása
  • PVC, CV burkolatokkal való tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Padló előkészítése, ellenőrzése
  • Anyag méretre vágása, lerakása, alapozás
  • Parketta csiszolása

Elvárások

  • Releváns szakmai végzettség (kivéve segédek esetén)
  • Német nyelvtudás szükséges (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • Szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság Németország területén
  • B jogosítvány, saját gépkocsi (csak munkába járáshoz szükséges)

Amit kínálunk

  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, beteg- és nyugdíjbiztosítás
  • Hosszú távú, folyamatos megbízások
  • Ingyenes védő- és munkaruha
  • Szerszámok biztosítása
  • Szervezett szállás (egyszemélyes szoba)
  • Lehetőség heti előlegfizetésre
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
  • A közvetítés INGYENES!

Bérezés

  • Szakképesítéssel havi kb. nettó 2350-2500 €
  • Segédként havi kb. nettó 2000-2200 €
  • Magas adómentes pótlékok utazásra, szállásra, étkezésre
  • A pótlékok végzettségnek és szakmai tapasztalatnak megfelelően lesznek megszabva
  • 500 € prémium
  • 25 % túlóra pótlék
  • Szabadságpénz
  • Karácsonyi bónusz

Munkavégzés helye

Németország

A jelentkezéshez küldje el NÉMET nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!