Szakorvoslátogató (Győr-Moson-Sopron megye)

A hirdetés már lejárt!

Innovatív gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára SZAKORVOSLÁTOGATÓT keresünk

Észak - Nyugat Magyarország területére

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel,
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (tréningek, konferenciák),
  • Innovatív gyógyszercégnél szerzett minimum 2 éves orvoslátogatói tapasztalat,
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus,
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Előnyök

Munkavégzés helye

ÉNy-Magyarország

Referenciaszám: HL-11146