Szakorvoslátogató (Magyarország)

(É-Mo.)

Generikus gyógyszereket forgalmazó partnercégünk számára

SZAKORVOSLÁTOGATÓT

keresünk

Észak - Magyarország területére

Feladatok

  • Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel, szakorvosaival,
  • A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése,
  • Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás,
  • Az aktuális üzleti terv teljesítése,
  • A cég képviselete szakmai rendezvényeken.

Elvárások

  • Rendeleti végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, diplomás ápoló),
  • Minimum 1-2 éves orvoslátogatói tapasztalat,
  • Üzleti szellem és nyitottság, dinamizmus, tanulni vágyó személyiség,
  • Megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, professzionális hátteret  kínál a sikeres pályázónak.

Munkavégzés helye

É-Mo.

Referenciaszám: HS-11096