Szakorvoslátogató (M1 vonala) (Budapest)

Innovatív gyógyszeripari partnerünk számára keresünk ambiciózus junior orvoslátogatókat.

innovatív portfólió ✓
karrierlehetőség ✓

Szakorvoslátogató (M1 vonala)

Feladatok

  • Szakorvosok látogatása (kardiológiai, diabetológiai és CNS termékek)
  • Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
  • Jelentések készítése a vezetőség részére
  • Piacfigyelés

Követelmények

  • Orvos, vagy gyógyszerész végzettség
  • Orvoslátogatás területén szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott, dinamikus személyiség, kiváló kapcsolatteremtési képesség

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, karrierlehetőségek
  • Innovatív termékportfólió
  • Befogadó vállalati kultúra
  • Nagy múltú nemzetközi vállalat
  • Alapbér, vállalati gépjármű saját használatra is, bónusz, laptop, iPad, iPhone

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest