Szállítási koordinátor (diszpécser) (Magyarország)

Magyarország

A hirdetés már lejárt!

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállítási koordinátor (diszpécser)

Elvárások:

Minimum érettségi, Legalább 5 éves munkaviszony, Kiváló kommunikációs képesség, Telefonos ügyfélkezelési tapasztalat, Kiváló MS Office ismeret, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Üzemviteli, diszpécseri és fuvarszervezői gyakorlat

Feladatok:

Betonpumpák, betonmixerek szállítási feladatainak megszervezése GPS rendszer segítségével, Gépjárművezetők beosztása, irányítása, Tachográfok ellenőrzése, nyilvántartása, Menetlevelek kiadása, tarifálása, Üzemanyag elszámolások készítése, Ügyeleti szolgálat ellátása (alkalmanként hétvégén is), Javítások összehangolása (egyeztetése) a javítóműhellyel, , Megbízóról:, 1991 óta az építőipari szolgáltatások meghatározó szereplője., 50-60 fő közötti munkavállalót foglalkoztat

Amit kínálunk:

Versenyés piacképes jövedelem, Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, Kellemes munkakörnyezet, , Szükség esetén albérleti hozzájárulást illetve hazautazási költségtérítést biztosítunk.