Szállítmányozási bonyolító (Budapest)

25 éve alakult, magyar tulajdonban lévő, piacvezető szállítmányozó cég felvételt hirdet

szállítmányozási bonyolítói

munkakörre.

Jövőbeni munkatársunk főbb feladatai:

  • Fuvarszervezők munkájának segítése a szállítmányozáshoz kapcsolódó adminisztráció végzésével
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Számlázás segítése, alvállalkozói számlák bizonylatolása

Elvárások:

  • legalább középiskolai végzettség
  • Microsoft Office, Excel magabiztos, gyors használata
  • pontos, önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

  • angol, német, olasz nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munkába járási költségtérítés
  • stabil munkahely, egy nagy múltú cég, korszerű, dél-budai irodájában

A tapasztalt szakembereket megbecsüljük, pályakezdők betanulását segítjük.

Fényképpel ellátott, magyar nyelvű Önéletrajzát várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest