Szállodai recepciós (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

V. kerületi szálloda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállodai recepciós

Elvárások:

  • A munkakör betöltésének követelménye felsőfokú végzettség, vagy felsőfokú oktatásban való részvétel.,
  • A munkakör ellátásához szükséges személyes kompetenciák:,
    • Megfelelő külső megjelenés, megbízhatóság, rugalmasság, szervezőkészség, önállóság, felelősségtudat, tűrőképesség,
  • A munkakör ellátásához szükséges társas kompetenciák:,
    • udvariasság, jó modor, empátia, problémamegoldó készség,
  • Az angol nyelv aktív, legalább középfokú használata

Előnyt jelent:

  • Más európai nyelv aktív használata (orosz, spanyol, francia, olasz, német),
  • Hostware szállodai software ismerete

Feladatok:

  • Kasszakezelés, vendégek érkeztetése, utaztatása, ezekkel kapcsolatos adminisztráció, számlakészítés, jelentések készítése, napi rendszerzárások,

, Megbízóról:,

Több mint 20 éve a piacon lévő három csillagos, magas telítettséggel üzemelő, jól ismert szállodáink Budapest belvárosában (V. ker.), jól megközelíthető helyeken vannak., Ránk jellemző: kis fluktuáció, lendületes, fiatalos csapat, fejlődő szemléletű vezetés

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiváló dolgozói program,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, ,
  • 12 órás műszakokban, váltott műszakra vagy csak éjszakai műszakra várjuk a jelentkezőket!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest