Számítástechnikai szerviztechnikus (Magyarország)

Partnereinél üzemelő számítógépek, nyomtatók, kasszák és egyéb IT eszközök, karbantartása, javítása.

Kellemes, családias munkahelyi környezet. Stabil szervezeti háttér.

Új kollégát keresünk cégünk partnereinél üzemelő számítógépek, nyomtatók, kasszák és egyéb IT eszközök állapotfelmérése, karbantartása, javítása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Informatikai eszközök állapotfelmérése, javítása, karbantartása, tisztítása
  • Szervizelési munkák adminisztrációja
  • Helpdesk feladatok ellátása
  • Alkatrész rendelések kezelése, dokumentálása
  • Megrendelések előkészítése
  • Az értékesítés támogatása műszaki kérdésekben
  • Napi egyeztetés a közvetlen felettessel

Fontos, hogy:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiemelkedő műszaki érzék (szerelési képesség)
  • Gyors, precíz és pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Készség a csapatmunkára
  • Magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány

Örülünk, ha

  • Nyomtatók, kasszák szervizelésében szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Stabil szervezeti háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest, IX. kerület