Számlakönyvelő (Budapest)

Szükség van ránk! Nekünk pedig Rád!

A Generali Biztosító Zrt.

Számviteli és Befektetési Igazgatóságának

számlakönyvelési csoportja

számlakönyvelő

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét. Szükség van ránk! Nekünk pedig rád! Számlakönyvelési Csoportunk számviteli munkatársat keres.

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként könyvviteli munkánkkal támogatjuk a Generali Biztosító gazdasági tevékenységét. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy nyitott személyiségű, sokoldalú, proaktív tehetségre van szükségünk, akinek belső igénye van arra, hogy munkáját pontosan, precízen, a határidők betartásával végezze, jó szervező- és együttműködési képességgel rendelkezik és szeret önállóan dolgozni, továbbá aki

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik;
  • min. 3 év  könyvelési tapasztalatot szerzett;
  • gyakorlati ismerete van a számviteli és kapcsolódó adózási szabályok terén;
  • magabiztos Microsoft Word, Excel felhasználó;
  • megbízható, pontos, precíz, rugalmas személyiség;
  • proaktivitás és jó problémamegoldó képesség jellemzi;
  • kiváló a kommunikációs képessége.AP ismeret

Feladataid lesznek

  • szállítói számlák kezelése, könyvelése, utalása;
  • fizetési listák ellenőrzése, egyenlegközlők megválaszolása;
  • adóköteles juttatások kimutatásainak készítése, könyvelése;
  • egyéb főkönyvi könyvelések, pontozások.

Előnyt jelent

  • SAP ismeret

Pályázathoz szükséges

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével lehet.

Ahol dolgozni fogsz

  • Budapest vagy Győr (lakóhely szerint)
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár;
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár;
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat;
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is;
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret;
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest